تبلیغات
جدیدترین اخبار فوتبال - یک فرصت طلایی !! Xpango چیست ؟
به نام خدا

با سلام |  امروز می خوام در مورد Xpango واستون بگم که چی و چکارا که نمی کنه !


اول ماجرای خودم رو بگم : من چند هفته پیش یکی از رفقام بهم گفت که یک سایتی هست که گوشی و کنسول و ... می ده رایگان من باور نکردم قسم می خورد که یکی از فامیلامون گوشی از اون سایت گرفته بهش گفتم بابا سرکارت گذاشته بی خیال ، من بهش گفتم واسه کنجکاوی هم شده باشد ثبت نامی می کنم  که واسه ثبت نام می بایست یک شناسه دعوت داشته باشی تا برم تو عضو ذنجیره زیر مجموعه ها . از اون ماجرا 3 هفته می گذره . صبح زود زنگ خونمون خورد رفتم در رو باز کنم دیدم پست امده . گفت آقای رازانی گفتم بله گفت اینجا رو امضاء کنید شکه شده بودم . اصلا یادم نبود که تو این سایت ثبت نام کرده بودم . رفتم درش رو باز کردم افتاد یادم و داشتم سکته می کردم از خوشحالی یک MP3 پلیر 20 گیگا بایتی خ ف ن  الان هم که کلی با این سایت حال کردیم و دوباره رفتم سراغش خواستم شما هم از این شرکت چیزی به جیپ بزنید .

خوب حالا در مورد این که چطور ثبت نام کنیم و چطور کار کنیم ؟ !!!

ابتدا نکات زیر را توجه کنید .

 1. این شرکت کاملا قانونی هست .
 2. از سراسر دنیا محصولات خود را به صورت رایگان ارسال می کند . |   بعد از انجام مجموعه گیری   |
 3. کاملا حرفه ایی و بی کلک این شرکت ! .
خوب حالا شاید شما بگید که این شرکت دیوونه است گوشی و کنسول و ... می ده ، نه این سایت جهت تبلیغات محصولات دیگر شرکت های بزرگ همچون نوکیا ، سامسونگ ، سونی اریکسون  و  ... کار می کنه ، شما وقتی که تو این سایت ثبت نام کنید و در زنجیره مجموعه ها قرار بگیرید . با انتخاب جایزه خود خود به عنوان مثلا  Sony Walkman X Series 16GB به 19 زیر مجموعه نیاز دارید ، در صورتی که 19 زیر مجموعه شما تکمیل شود جایزه شما انتقال پیدا می کند و به آدرسی که داده اید ارسال می شود .


چگونه ثبت نام کنیم  ؟

خوب واسه ثبت نام چون من یک محصول از این شرکت گرفتم عضو زنجیره های نسبتا قوی سایت هستم و شما در صورتی که زیر مجموعه من بشید جایزه انتخابی شما به تعداد زیر مجموعه های کمتری کاسته می شود به طور مثال اگر شما  Sony Walkman X Series 16GB را انتخاب کنید اگر زیر مجموعه کسی نباشید به 60 زیر مجموعه نیاز دارید ولی اگر در زنجیره قرار بگیرید به 19 زیر مجموعه نیاز دارید و خودم امتحان کردم به این نتیجه رسیدم .

حال وارد سایت زیر شوید . 

http://www.xpango.com/?ref=92186071

و همانند تصویر زیر روی لینک مشخص شده کلیک کنید .


و موارد زیر را در صفحه ثبت نام پر کنید .

در قسمت First name نام خود را بنویسید .

در قسمت Last name نام خانوادگی خود را بنویسید .

در قسمت Email آدرس ایمیل خود را بنویسید .

در قسمت Password برای خود یک پسورد ایجاد کنید البته تعداد حروف برای انتخاب پاسورد بیشتر از 6 حرف باشد

در قسمت Adress 1 آدرس دقیق خانه ی خود را بنویسید به این صورت :

نحوه صحیح پر کردن فرم

راهنمای درج آدرس

پلاک: no
واحد: Unit
طبقه: Flat یاFloor
ساختمان: Bldg
کوچه: Alley
خیابان: St

خیابان بزرگ: Ave
بلوار: Blvd
میدان: Sq
چهارراه: Cross
بعد از: After
قبل از: Before
جاده: Rd
جنوبی: South
شمالی: North
غربی: West
شرقی : East

قاسم آباد – اندیشه 10 – پلاک 90 - طبقه 4
Floor4-No90-Andishe10-Ghasem abad

یک مثال دیگر <<

خیابان رودکی - نرسیده به کوچه مرتضوی - کوچه علمداری - پلاک 12 - طبقه 2
Floor2-No12-Alamdari Alley-Before Mortazavi Ave-RoodakiAve

نکته : برای افرادی که در ایران زندگی میکنن زیاد فرقی نمیکنه آدرس و از اول به آخر بدن یا ازآخر به اول.

شما برای انجام شدن بهتر کار فقط یک آدرس را بنویسید و آدرس دیگری را وارد نکنید .

قسمت Address 2 دیگر نیاز به پر کردن آدرس نیست .

در قسمت town/city نام شهر خود را بنویسید .
در قسمت county/state نام استان خود را بنویسید .
در قسمت country نام کشوری که در ان زندگی می کنید را از لیست انتخاب کنید .
در قسمت post code/zip کد پستی منزل خود را وارد کنید .
به قسمت how did you hear دست نزنید .
در قسمت Free Gift نام هدیه ای را که از قبل در نظر داشتید از لیست انتخاب کنید .

در قسمت Referral ID  کد 92186071 را وارد کنید . توجه داشته باشید اگر این کد نباشید شما در دسته ضعیف سایت قرار می گیرید .

در قسمت Terms And Conditios مربع کوچکی وجود دارد آن را تیک بزنید و بر روی کلمه ی REGISTER کلیک کنید .

اگر همه ی کادرها را به درستی پر کرده باشید صفحه ی بارگذاری شده پیغام تبریک را نمایان می کند
ولی اگر درست انجام نداده باشیداز شما در خواست می شود که دوباره مراحل را به درستی انجام دهید
 
 وقتی که با پیام موفقیت آمیز مواجه شدید نامه ای به ایمیل شما ارسال می شود که در آن لینکی برای فعال سازی اکانت شما گذاشته شده است .

ودر انتها بعد از ثبت نام. برای ورود به سایت از ادرس ایمیل خود (ایمیلی که با آن ثبت نام کردید) به عنوان نام کاربری استفاده کنید.

نکته : تمام اطلاعات بعد از ثبت نام قابل تغییر است .
 
نحوه کار با سایت و ورود به اتاق کار :
 
ابتدا وارد سایت (www.xpango.com ) شوید. روی گزینه My Accountواقع در بالای سایت کلیک کنید. در صفحه بعد در قسمت Username آدرس Emailخودتان را که با آن ثبت نام کرده اید و در قسمت Password هم پسوردتان را بنویسید و روی گزینه login کلیک کنید تا وارد اطاق کار خود شوید در اینجا نام شما و پیام خوش آمد گویی به شما دیده می شود . سپس در سمت راست صفحه روى گزینه Orders/Credits/referral ID کلیک کنید تا وارد پنجره بعدی شوید. دراین پنجره در قسمت Active Orders نوع محصول انتخابى و همچنین IDو تاریخ عضویتتان را می بینید.بخش Active Orders داراى گزینه هاى
credit details – change gift – add clix میباشد. با کلیک روى گزینه Details Creditوارد صفحه جدیدی می شوید که در قسمت Referrals تعداد زیر مجموعه های شما دیده می شود. در قسمت Referrals با کلیک روی گزینه More Info می توانید اسامی و نوع محصول انتخابی زیر مجموعه هایتان را مشاهده کنید. با کلیک بر روی گزینه Change Gift می توانید نوع هدیه خود را تغییر دهید. با گزینه Delete کاری نداشته باشید چون باعث حذف ID شما خواهد شد .
نکته مهم : وقتی شما برای دیدن زیر مجموعه های خود روی گزینه Details کلیک کردید وارد صفحه جدیدی می شوید که در قسمت Referrals تعداد زیر مجموعه های شما دیده می شود که به رنگ سیاه نوشته شده است. اگر جمع اعتبارتان که قرمز رنگ است با تعداد زیر مجموعه هایتان برابر نیست به این دلیل است که زیر مجموعه های شما هنوز عضوی را معرفی نکرده اند و زیر مجموعه ای ندارند. پس حتما به این موضوع دقت کنید که وقتی اعتبار شما پذیرفته می شود که هر کدام از زیر مجموعه های شما حد اقل یک نفر عضو گرفته باشند تا عضو فعال شناخته شوند . یک مثال ساده : فرض کنید شما برای دریافت کالای خود نیاز به اعتبار 17 نفر دارید شما باید 17 نفر را معرفی کنید و آن 17 نفر هم حتما باید حداقل یک نفر را معرفی کنند تا اعتبار شما تائید شود یعنی در اصل شما به34 نفر احتیاج دارید .
در مورد این موضوع اصلا نگران نباشید چون هر کسی که توسط شما عضو شود بی شک برای بدست آوردن کالای مورد نظر عضوی معرفی خواهد کرد و به همین ترتیب اعتبار شما و زیر مجموعه های شما رشد میکند و تائید میگردد.
نکته خیلی مهم : با یک کامپیوتر فقط یک نفر می تواند زیر مجموعه شود توجه کنید که اگر با یک کامپیوتر چند نفر عضو یکدیگر شوند اکانت آنها بسته می شود.
دریافت هدیــه:
بعد از جمع کردن امتیازات کامل و رسیدن امتیازات شما به حد نساب یک ایمیل به اینباکس ایمیل شما فرستاده میشود که امتیازات شما کامل شد و هدیه برای شما فرستاده می شود

حال کار به پایان رسیده و بعد از متصل شدن به اکانت خود همانند تصویر زیر جایزه انتخابی :  Sony Walkman X Series 16GB است که می بایست 19 زیر مجموعه جمع کنید و جایزه خود را دریافت کنید .


در صورتی که سوالی در مورد این شرکت داشتید می توانید در قسمت نظرات درج کنید و به جواب خود برسید

این فرصت را از دست ندهید

نویسندگان

لینکستان

hits

Powered by WebGozar

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

سیستم افزایش آمار هوشمند مجیک